Wirtualny spacer po Domkach KOS w Rozewiu

Wirtualny spacer po Domkach KOS w Rozewiu

Wirtualny spacer

Wirtualne spacery to rozwiązanie, które jest bardzo chętnie wykorzystywane przez branże hotelarską. Umożliwienie gościom dokładnego zapoznania się z wnętrzem wynajmowanej przestrzeni jest czymś co stanowi dużą wartość dodaną. Praktyka pokazuje, że hotele i pensjonaty, które udostępniają gościom dokładne zdjęcia wynajmowanej przestrzeni cieszą się większym zaufaniem. W efekcie wirtualny spacer ma znaczenie nie tylko czysto wizerunkowe, ale także może realnie wpływać na ilość dokonywanych rezerwacji.

Wirtualny spacer na przykładzie Domków Kos w Rozewiu

Niedawno wykonywaliśmy wirtualny spacer na terenie ośrodka turystycznego wynajmującego Domki KOS w Rozewiu.  Efekt przeprowadzonych prac jest bardzo zadowalający. Turysta przed dokonaniem rezerwacji jest w stanie skorzystać w wirtualnego spaceru po wnętrzu domku i tym samym ma niemal idealny podgląd na rozkład pomieszczeń oraz standard aranżacji wnętrz. Poza wykonaniem zdjęć we wnętrzu domku, pokuszono się także o rozszerzenie wirtualnego spaceru do przestrzeni przed domkiem. W efekcie wirtualny spacer obejmuje także taras, trawnik przed domkiem oraz przestrzeń pełniącą funkcję placu zabaw.

Uzyskany efekt jest naprawdę bardzo dobry. Z perspektywy fotografa zdjęcia wyszły w sposób nienaganny i nie pozostawiają nic do życzenia. Warto podkreślić, że fotografie zostały wykonane w świetle dziennym. W efekcie zdjęcia sferyczne bardzo dokładnie oddają to czego może się spodziewać turysta przyjeżdżając na miejsce. Zadbano o to, żeby sztuczne światło lub wpadające promienie słoneczne nie zniekształciły kolorystyki charakteryzującej wnętrze.

Z perspektywy właściciela ośrodka efekt jest znakomity, gdyż wykonany wirtualny spacer stanowi znacznie lepszą wizytówkę ośrodka niż standardowe fotografie, które dotychczas widniały na stronie internetowej, na portalach ogłoszeniowych oraz w wizytówce Google Moja Firma. Obecnie we wspomnianej wizytówce Google aktywowana została zakładka Street View dzięki której wykonane zdjęcia sferyczne są dostępne w Mapach Google oraz w wizytówce Google. Wkrótce zdjęcia zostaną także wykorzystane na stronie internetowej.

Z perspektywy potencjalnego gościa, fakt, że przed przyjazdem do ośrodka turystycznego można najpierw odbyć wirtualny spacer jest bardzo atrakcyjny. Przeglądając ofertę noclegową w Internecie bardzo często można odnieść wrażenie, że zdjęcia nie oddają w pełni tego czego możemy się spodziewać na miejscu. Można nawet zaryzykować odważniejszą tezę, że często to co widzimy na miejscu nieco różni się od tego co jest przedstawione na zdjęciach. Dlatego wirtualny spacer ma wielkie znaczenie. Daje rzetelny i klarowny pogląd na to co jest oferowane. Potencjalni goście bardzo doceniają możliwość odbycia wirtualnego spaceru przed podjęciem decyzji o rezerwacji. W efekcie po prostu chętniej dokonują rezerwacji, gdyż poziom zaufania do tych ośrodków, które dysponują profesjonalnie wykonanymi zdjęciami sferycznymi jest znacznie wyższy.

Domki KOS w Rozewiu

Całoroczne Domki KOS są położne w nadmorskiej miejscowości Rozewie koło Jastrzębiej Góry. Położenie domków można uznać za wyjątkowe, kameralnie położone domki od plaży dzieli jedynie 800 metrów. Natomiast do ścisłego centrum Jastrzębiej Góry jest około 2,5 kilometra. Domki KOS są idealnym miejscem na odpoczynek. Co istotne, domki są ogrzewane dzięki czemu mogą przyjmować wczasowiczów przez cały rok. Do dyspozycji gości są domki KOS Family oraz KOS Loft. Jedne i drugie są w stanie komfortowo ugościć 4-6 osób. Przy czym wersja Family powstała z myślą o wypoczynku dla rodziny. Nieopodal domków położony jest duży bezpieczny plac zabaw. Natomiast wersja Loft to rozwiązania dla wczasowiczów poszukujących wypoczynku w niebanalnym stylowym wnętrzu.

Na parterze domku znajduje się salon wyposażony w rozkładaną dwuosobową sofę, łazienka oraz bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny. Po wejściu stylowymi schodami na piętro goście mają do dyspozycji dwie dwuosobowe sypialnie. Jedna jest wyposażona w łóżko małżeńskie a druga w dwa osobne łóżka pojedyncze.

To co wyróżnia Domki KOS to nie tylko urokliwe położenie oraz stylowa aranżacja wnętrza, lecz także bardzo dobre wyposażenie. Goście mogą liczyć na bezpłatny parking, dostęp do wi-fi, na prywatnego grilla oraz wyjątkowo dobrze wyposażone zaplecze kuchenne. Na szczególne wyróżnienie zasługują udogodnienia dedykowane dla najmłodszych turystów. Rodziny z dziećmi mogą liczyć między innymi na łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia, wanienkę, materacyk oraz szereg innych udogodnień, które z pewnością ułatwiają rodzinny wypoczynek.

Podsumowanie – wirtualny spacer po Domkach KOS w Rozewiu

Podsumowując, wirtualny spacer po Domkach KOS w Rozewiu jest idealnym przykładem tego jak bardzo ciekawym narzędziem jest wykonanie zdjęć sferycznych, które można połączyć w tak zwany wirtualny spacer. Ośrodki turystyczne, hotele lub pensjonaty to ten rodzaj działalności, który na pewno mocno może skorzystać na umiejętnie wykonanym wirtualnym spacerze. Coraz więcej przedsiębiorstw z branży HoReCa zauważa trend w postaci wykonywania wirtualnych spacerów, w efekcie zdjęcia tego typu stają się standardem w branży hotelarskiej.

Przydatne linki

Wirtualny spacer po Domkach KOS w Rozewiu

Dodaj komentarz