Wirtualny spacer w kompleksie wypoczynkowym SEDNA

Przedstawiamy przykład zdjęć 360, które służą do wykonania tak zwanego wirtualnego spaceru.
Przykładowe zdjęcia przedstawiają tak zwany wirtualny spacer po kompleksie wypoczynkowym SEDNA w Jastrzębiej Górze.

Kompleks wypoczynkowy SEDNA

SEDNA to nadmorski kompleks wypoczynkowy w Jastrzębiej Górze. Ośrodek jest położony spokojnym, malowniczym miejscu, zaledwie 800 metrów od plaży. Spokojna okolica sprzyja wypoczynkowi, jednak należy zauważyć, że ośrodek jest oddalony od centrum miasta o jedyne 1200 metrów.

Na gości czekają funkcjonalnie urządzone pokoje typu studio oraz apartamenty. W głównym budynku do dyspozycji gości oddano 68 miejsc noclegowych w dwu, trzy oraz czteroosobowych pokojach. Ponadto, do dyspozycji gości oddane są trzy apartamenty z aneksem kuchennym. Zarówno pokoje jak i apartamenty są wyposażone w szereg udogodnień (między innymi telewizor z płaskim ekranem, mini lodówka, dostęp do sieci Wi-Fi).  Ponadto alternatywą dla pokoi i apartamentów jest 7 domków campingowych (mobile home) oraz 12 przytulnych domków, które mogą pomieścić do 5 osób. Warto podkreślić, że zarówno campingi jak i domki są wyposażone w prywatne łazienki oraz aneksy kuchenne.

W cenę pobytu wliczony jest parking oraz śniadanie (podawane w głównym budynku). Ponadto, do dyspozycji gości jest restauracja zlokalizowana w głównym budynku, plac zabaw, boiska sportowe (do koszykówki i siatkówki), siłownia (green gym na świeżym powietrzu), sala ćwiczeń ze stołem do ping-ponga, fotele do masażu, sala zabaw dla dzieci odkryty basen, sauna oraz miejsce na ognisko wraz z altaną.

Jastrzębia Góra jest jedną z chętniej odwiedzanych miejscowości turystycznych w polskim paśmie Bałtyku. Za niezwykły urok tej miejscowości odpowiada niestandardowe klifowe wybrzeże. Co ciekawe, to właśnie w Jastrzębiej Górze zlokalizowany jest najwyższy klif (33,2 m n. p. m.) na polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Warto odnotować, że Jastrzębia Góra jest najbardziej wysuniętą na północ miejscowością Polski. Najważniejszą atrakcją Jastrzębiej Góry jest oczywiście plaża, która według licznych opinii jest jedną z piękniejszych w Polsce. Latem jest to kurort, który tętni życiem, natomiast reszta roku w Jastrzębiej Górze upływa pod znakiem spokoju i wyciszenia.

Wirtualny spacer na przykładzie kompleksu wypoczynkowego SEDNA

Zdjęcia wykonane przez fotografa w kompleksie wypoczynkowym SEDNA przedstawiają apartamenty w formie wirtualnego spaceru. W efekcie goście jeszcze przed dokonaniem rezerwacji są w stanie dokładnie zapoznać się z oferowanymi pokojami. Zdjęcia zostały wykonane w świetle dziennym. Dzięki czemu w bardzo naturalny sposób odzwierciedlają kolorystkę wnętrz.

Poruszanie się po wirtualnym spacerze jest w pełni intuicyjne. Użytkownik wchodząc na stronę, może „poruszać się po apartamencie” w taki sam sposób jak robi to w mapach Google przy użyciu funkcji Google Street View. Do otworzenia zdjęć tego typu wystarczy przeglądarka internetowa. Co istotne, nawigowanie we wnętrzu wirtualnego spaceru jest bardzo wygodne również z poziomu urządzenia mobilnego.

Fotograf Jacek Żak wykonał zdjęcia, które posłużyły do wykonania wirtualnego spaceru w wybranych pokojach. Przykłady przedstawiamy poniżej.

Pokój typu studio 1

 • Po wejściu do apartamentu przechodzi się do przedpokoju.
 • Po prawej stronie od wejścia znajdują się drzwi do prywatnej łazienki, natomiast po prawej umiejscowiono wieszaki oraz lustro.
 • Po wyjściu z przedpokoju wchodzi się do salonu, stanowiącego miejsce wypoczynku. Salon ten jest wyposażony w stoik, sofę, dwa fotele, minibar oraz zawieszony na ścianie telewizor.
 • Z salonu można przejść do pokoju pełniącego rolę sypialni. Na wyposażeniu sypialni poza wygodnym dwuosobowym łóżkiem małżeńskim, znajdziemy biurko, stoliki nocne z lampkami oraz stolik z lustrem.   

Pokój typu studio 2

 • W przedpokoju została umiejscowiona przestronna szafa a tuż za nią znajdują się drzwi do prywatnej łazienki.
 • Po wyjściu z przedpokoju trafiamy do pokoju wyposażonego w stolik, kanapę, dwa fotele, telewizor oraz łóżko małżeńskie.
 • Z dużego pokoju przechodzi się do mniejszej sypialni, w której zlokalizowano dwa pojedyncze łóżka.

Pokój typu studio 3


 • Po wejściu od razu trafiamy do bardzo przestronnego pokoju z centralnie umiejscowionym aneksem kuchennym.
 • W pokoju poza naprawdę wyjątkowym aneksem kuchennym znajduje się duże łóżko małżeńskie, stół, szafa, dwa dodatkowe łóżka, fotele oraz telewizor.
 • Apartament jest wyposażony w prywatną łazienkę.

APARTAMENT

 • Po wejściu trafiamy do przedpokoju. Z prawej strony jest wejście do łazienki a z lewej strony umiejscowiono szafkę.
 • Po wyjściu z przedpokoju trafiamy do sypialni wyposażonej w łóżko małżeńskie oraz płatki telewizor zawieszony na ścianie.
 • Z sypialni można przejść do drugiego pokoju, który został wyposażony w dwa pojedyncze łóżka, szafę, komodę, stolik oraz dwa fotele.
Fotograf-Jastrzębia-Góra-kompleks-wypoczynkowy-SEDNA

Dodaj komentarz