zdjęcia 360 stopni
zdjęcia 360 stopni

Zdjęcia 360 stopni

Rozwój Internetu i technologii wirtualnej rzeczywistości doprowadziły do nieoczekiwanej innowacji w świecie fotografii – zdjęć 360 stopni. Prawdopodobnie już nie raz spotkałeś się z tego rodzaju twórczością na Facebooku, Instagramie lub stronach www. Zdjęcia 360 stopni wywołują mocne wrażenia wizualne, jednocześnie zwiększając immersję i odczucia związane z oglądanym obrazem. Każdy z nas może wykorzystać zdjęcia 360 stopni przy promowaniu swojego wizerunku lub budowaniu marki osobistej. Najłatwiej to zrobić, rozpoczynając współpracę z renomowanym fotografem, który wspomoże nas wysokiej klasy sprzętem fotograficznym oraz wieloletnim doświadczeniem w branży.

 

Dlaczego powinieneś wykorzystać technologię zdjęć 360 stopni?

Niezależnie od potrzeb i osobistych wymagań warto zastanowić się nad wdrożeniem zdjęć 360 stopni do swojej rzeczywistości. Jest to nowe środowisko, które pozostanie i będzie coraz częściej wykorzystywane w naszym codziennym życiu. Zdjęcia 360 stopni dają możliwość uchwycenia całej przestrzeni, krajobrazu i sytuacji na jednej fotografii. Wyobraź sobie moment, w którym oglądasz pejzaż górski na tradycyjnym zdjęciu i porównaj je teraz z przestrzennym obrazem 360 stopni. Zwykły aparat jest ograniczony do kadru, który wybiera i rejestruje fotograf w wizjerze podczas wykonywania zdjęcia. To około 90° całości. Zdjęcie 360 stopni rejestruje całą sytuację, pozwalając widzowi spojrzeć na niebo, lodowate zbocza, biel śniegu i zatopić się w scenerii, w której może odczuć to samo co fotograf wykonujący dane ujęcie.

 

Jak duże możliwości oferują zdjęcia 360 stopni?

Fotografia 360 stopni dzięki technologii Google Street View została wykorzystana do wizualizacji różnych miejsc na całym świecie. Dzięki temu firmy mają możliwość tworzenia fotografii 360, aby zapewnić klientom wirtualny dostęp do swoich pomieszczeń, tzw. wirtualną wycieczkę. Ponadto duże przedsiębiorstwa, takie jak Facebook, YouTube, dostosowały już swoje usługi, aby ułatwić ludziom udostępnianie zdjęć 360 i dzielić się wrażeniami z całą społecznością. Producenci nieustannie wprowadzają nowe aparaty, a ten nowy kierunek jest już dziś tak samo dostępny, jak fotografia tradycyjna. Jeśli spełniasz standardy jakości, Google doda Cię do globalnej społeczności, co sprawi, że widoki Street View mogą przyciągnąć więcej klientów do Twojej firmy. Wystarczy, że uzyskasz wsparcie profesjonalnego fotografa, który zagwarantuje Ci optymalne możliwości wykorzystania zdjęć 360 stopni w Twoim biznesie.

 

Jacek Żak Fotograf  = doświadczenie w wykonywaniu zdjęć 360 stopni

W Jacek Żak Fotograf  specjalizuje się w tworzeniu fotografii 360 stopni. Oferuje klientom najwyższej jakości obrazy, profesjonalną edycję oraz wsparcie w procesie wdrażania nowoczesnych technologii fotograficznych do ich przedsiębiorstw. Sprawdź możliwości, jakie gwarantuje ekspert Jacek Żak fotograf w  Fotomirazak i już dziś wykorzystaj technologię zdjęć 360 stopni.

Przydatne linki

  1. Strona społecznościowa na facebooku
  2. Profil na mapach google
  3. Wirtualne spacery

 

zdjęcia 360 stopni

Dodaj komentarz