Panorama sferyczna

Panorama sferyczna – skuteczna wizytówka firmy

Z definicji panorama sferyczna często nazywana fotografią 360 ​​stopni to wszystkie obrazy, które generują całościowy widok fotografowanego otoczenia. Zdjęcia sferyczne pozwalają na uzyskanie pełnego, czyli sferycznego oglądu sceny.

Panorama sferyczna w zasięgu każdej firmy

Za pomocą nowych technologii fotograficznych dzisiaj możliwe jest wykonanie wizualizacji dowolnego miejsca (sklepów, restauracji, hoteli, centrów handlowych, salonów, siłowni, muzeów itp.) w sposób wciągający z pełnym widokiem 360 stopni. Jednak aktualna technologia panoramy sferycznej umożliwia znacznie więcej: tworzyć interaktywne wirtualne wycieczki, które pozwalają jednym kliknięciem myszki lub przesunięciem palca po smartfonie odwiedzić wybrane miejsce, nawigując w dowolnym kierunku. Oglądanie panoramy sferycznej jest możliwe na komputerach, tabletach i smartfonach. Jeśli obraz znaczy więcej niż tysiąc słów, to panorama sferyczna dostarcza jeszcze pełniejszych doznań, które odpowiednio ukierunkowane pozwalają sprowadzić klientów w zamierzone miejsce. Panoramy sferyczne obrazują wszystko bez żadnych kompromisów.

Wyrażaj więcej za pomocą panoramy sferycznej!

W FOTO-MIRA-ŻAK specjalizujemy się w fotografii sferycznej. Jesteśmy certyfikowanymi fotografami Google Street View. Wykonujemy panoramy sferyczne, wirtualne wycieczki i zdjęcia wnętrz.
Panoramy sferyczne oferują ogrom możliwości wizualnych. Podłoga pod pozycją kamery jest płynnie wkomponowana w fotografię, zapewniając nieprzerwany widok we wszystkich kierunkach. Chociaż tworzenie pełnych panoram sferycznych trwa dłużej, gwarantują one bardziej wciągające i żywe wrażenia. Doświadczenie, które jest jak najbardziej zbliżone do oglądania sceny osobiście. Poprzez w pełni responsywną przeglądarkę możliwe jest wstawienie panoramy sferycznej na dowolną stronę internetową. Użytkownik może dosłownie odwiedzić miejsce i poruszać się między różnymi środowiskami w interaktywny, szybki i intuicyjny sposób, po prostu dotykając wyświetlacza w interesujących miejscach lub klikając myszką w przypadku komputera. Poznaj koncepcję technologii panoramy sferycznej i zaprezentuj swoją firmę w zupełnie nowy, atrakcyjny sposób.

Zalety panoramy sferycznej:

Idealna w sytuacjach, w których w całej scenie występują interesujące elementy – powyżej, poniżej i dookoła.
Skuteczna do obrazowania mniejszych przestrzeni,
Pełnoekranowe panoramy sferyczne są dużo bardziej angażujące dla widza niż tradycyjne zdjęcie.
Przetestuj ofertę FOTO-MIRA-ŻAK i odkryj nowe możliwości promocji w swojej firmie. Daj się uwieść panoramie sferycznej i obrazom bogatym w szczegóły. Sprawdź naszą ofertę już teraz.

Zapraszam na inne ciekawe odnośniki 

  1. Strona społecznościowa Jacek Żak fotograf
  2. Wizytówka google 
  3. strony na blogu

Panorama sferyczna – wizytówka firmy

Dodaj komentarz