Wirtualny spacer po NMPWW w Rumi

Wirtualny spacer w NMPWW w Rumi
Wirtualny spacer po NMPWW w Rumi. Jeśli chcesz przeglądać w mapach google kliknij powyższy obrazek

,/p>

Wirtualny spacer po NMPWW w Rumi to niezapomniane chwile. Kto bowiem mógł się spodziewać, że odwiedzenie świątyni za pośrednictwem Internetu jest powiązane z tak ogromnym duchowym przeżyciem?

W dostosowanym do nas tempie oglądamy świątynie z zewnątrz i od wewnątrz. Możemy zatrzymać lub cofnąć obraz, by lepiej przyjrzeć się interesującym nas detalom dekoracyjnym, architektonicznym czy po prostu rzeczom, które nas zaciekawiły. Tym samym, jest to idealne rozwiązanie dla tych osób, które cenią sobie zwiedzanie w samotności, tak, by dokładnie zobaczyć wszystko to, co warte jest zobaczenia. Bez zakłócania innym modlitwy, unikając hałasu, który towarzyszy zwiedzaniu świątyni z innymi odwiedzającymi.

Wirtualny spacer po NMPWW w Rumi pozwala nam dokładniej poznać świątynie, której budowa zakończyła się w 1988 roku, sama parafia została erygowana 1 maja 1957 roku. Podziwiać możemy oryginalną bryłę budynku z górującą nad okolicą wieżą, na której znajdują się trzy różnej wielkości dzwony. Sama kopuła kościoła zwieńczona jest dużą figurą NMP z dzieciątkiem.

Wnętrze świątyni to połączenie nowoczesnej architektury z elementami sakralnymi. Ogromne wrażenie robi tu główna nawa z ołtarzem. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy podziwiać z bliska całą nawę, delektując się detalami, które tworzą tą niesamowitą całość. Kolorowe malowidła robią wrażenie na każdym wierzącym. Po obu stronach ołtarza znajdują się boczne nawy, mniej imponujące, chociaż posiadające nie mniej uroku. Duże wrażenie za to robi antresola, na której znajdują się organy oraz miejsca dla chóru kościelnego. Dzięki interaktywnym zdjęciom wnętrza, możemy podziwiać jak wiele jest tu miejsca. Znajduje się tu kilka rzędów ławek, a między nim spora ilość przestrzeni. Wzrok jednak przede wszystkim przykuwają ogromne organy.

Wirtualny spacer po NMPWW w Rumi to okazja by podziwiać wnętrze, którego w czasie mszy, nie zauważamy. Dostrzegamy więc takie rzeczy jak piękne, kolorowe witraże w oknach przedstawiające scenki religijne. Dzięki możliwości przybliżania i oddalania, oraz obracania widoku, dostrzegamy rzeczy, które na co dzień nam umykają.

Przydatne adresy NMPWW w Rumi :

Wirtualny spacer w NMPWW w Rumi

Dodaj komentarz