Street View Trusted

Street View  Trusted

Wciąż zaskakująco mała jest wiedza o tym, że najskuteczniejszą promocję w Internecie zapewnia Street View | Trusted. Przedsiębiorcy, zarówno ci drobni, jak i ci, którzy działają na szeroką skale, doskonale wiedzą już, że strona internetowa i promocja w sieci to absolutna podstawa. Nie wiedzą jednak, że do skutecznej promocji w Internecie potrzeba znacznie więcej niż tylko efektownej strony i tradycyjnych metod pozycjonowania.

Dziś, potencjalny klient chce najpierw zobaczyć, by mógł ocenić. Tu właśnie pojawia się przestrzeń  dla wirtualnych spacerów po siedzibie firmy, hali produkcyjnej, sklepie, parku itp. Nie ruszając się z własnego fotela, za pośrednictwem internetu klient może zajrzeć praktycznie w dowolny zakamarek firmy. Jednak błędem jest to, że wiele osób postrzega wirtualne spacery tylko w kategoriach wirtualnego przedstawienia firmy.
Street View | Trusted zapewnia bowiem zdecydowanie więcej.

Dziś skuteczne pozycjonowanie to kwestia widoczności w wynikach wyszukiwania Google. Wirtualne spacery zapewniają lepsze wyeksponowanie oferty czy firmy w Mapach Google a także w Google+. Na ofertę klient może w dodatku trafić nie tylko z wyników wyszukiwania, ale również poprzez aplikację Street Viev. Jeżeli firma znajduje się na parterze, przylegając do ulicy, klient z pozycji Street View, nie wychodząc z map, przechodzi do wirtualnego spaceru po firmie.

Wirtualny spacer wykonuje rekomendowany fotograf Google, który musi zadbać o to, by było to wykonane w zgodzie z zaleceniami technicznymi i jakościowymi. Google weryfikuje każdy projekt, dopiero po akceptacji, Business View trafia do Map Google oraz jest przypinany do wizytówki firmy w Google+. Tym samym, zawsze masz tą pewność, że Twoja firma zostanie odpowiednio pokazana.

Cena wirtualnego spaceru zależy głównie od wielkości obiektu, ilości pomieszczeń, od ilości punktów, które mają być w sposób szczególny zaprezentowane. Jeżeli weźmiemy pod uwagę zalety, koszty nigdy nie są wygórowane.

Wirtualne spacery to usługa dedykowana wszystkim firmom, którym zależy na promocji w Internecie. Szczególne korzyści przynosi wtedy, gdy ważne jest odpowiednie, wizualne zaprezentowanie oferty.

Moje realizacje w ramach programu Street View | Trusted

  1. Zdjęcia firmowe google po pasmanterii w Rumi
  2. Zdjęcia firmowe google po pasmanterii w Wejherowie
  3. Zdjęcia firmowe google po zakładzie fotograficznym Foto-Mira-Żak
  4. Zdjęcia firmowe google po kwiaciarni w Rumi Janowo
  5. Zdjęcia firmowe google po sklepie z bagażnikami samochodowymi, lodówkami i innymi akcesoriami

 

Street View Trusted po firmach

Dodaj komentarz