Sesja zdjęciowa dziecięca

Sesja zdjęciowa dziecięca

Sesja zdjęciowa jest najczęstszym i najodpowiedniejszym uwiecznieniem dziecka. Każdy rodzic chce, aby jego pociecha miała wspaniałą pamiątkę w dalekiej przyszłości. Rodzicom też będą to piękne chwile uwidocznione na zdjęciach do których zapewne powrócą po latach.
Sesja fotograficzna dziecięca zawsze jest fajną i pouczającą przygodą. Komfortowa i przyjazna atmosfera zapewnia pełne rozluźnienie u dzieci. Nie ma tu mowy o żadnym przymusie, czy rozkazie. To ma być miło spędzony czas z odpowiednimi efektami. Tylko wtedy możemy zrobić niesamowite i atrakcyjne zdjęcia. Co nie znaczy, że dziecko w odpowiednim momencie nie musi być skupione. Jednak zawsze-naturalność w czasie sesji jest sprawą priorytetową. Istotną sprawą jest też odpowiednie i przemyślane dopasowanie stroju portretowanej osoby. Nie wystarczy zaprosić modeli w plener do ogrodu czy pobliskiego parku i zacząć ich ot tak po prostu fotografować. Dobry portret pokazuje określone emocje lub jakiś konkretny moment, a te zdarzają się zazwyczaj wtedy, gdy ktoś zapomina o aparacie.
Na uwidocznionych zdjęciach gołym okiem widoczny jest naturalizm i doskonałe dobranie światła. Osoba fotografowana jest głównym obiektem zdjęć, a tło pozostaje jakby w cieniu.Takie podejście do fotografowania czyni obiekt, w tym wypadku dziecko, głównym punktem zdjęcia.
Wykorzystywana na zdjęciach ogniskowa, pozwala na niesamowite efekty finalne co widoczne jest na tych fotografiach. Zależność i dobranie odpowiedniej ogniskowej jest bardzo ważne.
Fotografowanie w plenerze z racji różnorodności kolorów i kształtów jest dosyć trudne. . Użycie przysłony sprawia że bohater zdjęcia będzie wyraźny, a tło plastycznie rozmyte. To tak zwany efekt wycięcia z tła. Profesjonaliści przeważnie używają takiego sposobu w pracy i jest to dla nich sprawa oczywista.
Nie ma wdzięcz niejszych modeli od naszych pociech i wzruszających albumów ze zdjęciami, niż te które prezentują nasze dzieci. Po wielu latach na pewno doceniamy te fotografie jako znakomitą pamiątkę rodzinną.
Efekty moich prac widzicie Państwo na górze. Jeżeli spełniają Wasze oczekiwania- jestem do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.

_W8I9855retusz-sepia_W8I9868-retusz-internet_W8I0007gotowe_W8I0108-retusz-internet_W8I0120doinstagramu-kwadrat-internet_W8I0375-retusz-INTERNET_W8I0395-internet_W8I0374-retusz-internet - Kopia_W8I0022retusz2-internet

Sesja zdjęciowa dziecięca

Dodaj komentarz