Pneumatig wirtualny spacer

Pneumatig

Pneumatig to znana firma dystrybutorów pneumatycznych w Polsce. Posiada ona 20 letnie doświadczenie w branży pneumatycznej. Jest to firma, która obserwuje rynek i z wyprzedzeniem reaguje na zapotrzebowanie klienta. Firma ta stanowi zgrany zespół ludzi łączących doświadczenie techniczne, wiedze i pasję, co zaowocowało nieszablonowym podejściem do każdego klienta. Pneumatig oferuję szeroki asortyment urządzeń technicznych, począwszy od elementów armatury pneumatycznej, poprzez zawory, narzędzia pneumatyczne, siłowniki, zespoły przygotowania powietrza, aż po osuszacze i sprężarki.

Jest to również bezpośredni importer produktów. Od wielu lat współpracuję ze znanymi producentami. Charakterystyczne dla tej firmy jest dynamiczne, elastyczne, innowacyjne i konsekwentne działanie. Dynamiczne, czyli szybko reaguje na zmieniające się trendy na rynku. Elastyczne podejście do klientów i ich oczekiwań zaowocowało dostosowaniem się do ich potrzeb. Nieustanne wprowadzanie nowych produktów i rozwiązań to działanie innowacyjne, które pozwala na uzyskanie nowego mechanizmu. Każde stawiane zadanie, firma konsekwentnie doprowadza do końca.

Ten lider w pneumatyce utrzymuje konkurencyjne ceny, jest również otwarty na negocjacje. Firma, dzięki dużym zapasom magazynowym gwarantuje dostarczanie towaru w dowolne miejsce i zawsze w czasie.

Dynamiczny i stabilny rozwój oraz dbałość o pozytywny kontakt z klientem, zyskały odzwierciedlenie w kilku prestiżowych certyfikatach i wyróżnieniach. Udało się je uzyskać w różnego rodzaju badaniach i konkursach np. CWB.

Penumatig to firma, która posiada dobre referencje, a także opinie w serwisach internetowych firmy.net oraz sklepy24.pl od partnerów biznesowych i klientów. Do jego grona należy 140 000 klientów z Polski i zagranicy, są w śród nich instytucje państwowe, uczelnie wyższe, jak również liczne firmy i klienci indywidualni.

Kupując w tej firmie, zyskujesz sprawdzonego i pewnego partnera. Można z nim nawiązać owocną współprace na wiele lat. Zespół pracowników pomaga w doborze niezbędnego sprzętu. Potrafi również rozwiązać problemy związane z pneumatyką i zapewnia profesjonalny serwis. Firma ta jest oficjalnym dystrybutorem i przedstawicielem takich firm jak Atlas Copco, YPC, Sumake, Hi – Tech itd…

Pneumatig wirtualny spacer po oddziałach

Dodaj komentarz