Dodaj menedżera

Google Plus moja firma zawiera 4 rodzaje profili. Profil gogle maja firma jest najważniejszym profilem, który jest bardzo istotnym dla firm działającym lokalnie. Drugim rodzajem profilu jest profil gogle moja firma autorski jest on optymalny dla autora treści ten profil nie zawiera lokalizacji. Podobnym profilem do profilu google moja firma autorski  jest profil  google moja firma marki.

W google jest jeszcze profil osobisty bez tego profilu nie można nic zrobić w google.  Najprościej uzyskać profil osobisty poprzez założenie konta pocztowego gmail.com , ale jest też możliwość utworzenia konta osobistego bez zakładania nowego konta pocztowego w gmail.com.

Do każdego profilu Google+ jest opcja dodaj menedżera  jest to bardzo fajna funkcja umożliwiająca współredagowanie profilu. W  systemie google moja firma są 3 rodzaje menedżerów. Pierwszym i najważniejszym profilem to menedżer właściciel jest to funkcja  przypisana dla założyciela profilu i osoby która przeprowadziła weryfikację profilu. Menedżer właściciel ma do wyboru w funkcji google dodaj menedżera dwa rodzaje: menedżer i menedżer ds. komunikacji. Menedżer daje uprawnienia takie same jakie ma właściciel z kolei menedżer ds. komunikacji  nie ma uprawnień dotyczących najważniejszych ustawień np. usunięcia strony. Mnie osobiście nie przeszkadza status menedżer ds. komunikacji  ponieważ wszystkie potrzebne funkcje zawiera status menedżer ds. komunikacji. Trochę się rozpisałem, ale wracam do tematu a zatem jak dodaje menedżera. Poniżej jest grafika  przedstawiająca mój profil w trybie administracyjnym, aby dodać menedżera trzeba kliknąć trybik

Dodaj menedżera

Proszę wybrać funkcję ustawienia

Dodaj menedżera

Następnie trzeba kliknąć link menedżer który prowadzi do ustawień trybu dodaj menedżera

3

W oknie dodaj menedżera należy kliknąć dodaj menedżerów a  menedżerów dodaje się poprzez wpisanie do formularza e-maila należącego do konta osobistego google  osoby , która ma zostać menedżerem profilu.

5
Zapraszam do profilu osobistego google są tam ciekawe treści oraz oraz linki do profilu , które promuję. Zapraszam również do profilu fotograficznego są tam ciekawe zdjęcia , oraz linki do wirtualnych spacerów które wykonałem. Mam też stronę społecznościową na facebooku poświęconą temacie dodaj firmę do google maps oraz google moja firma.

Pamiętaj o powiązaniu Google+ z wizytówkami biznesowymi na mapach Google.

Zapraszam na wirtualny spacer, który zrealizowałem jako rekomendowany fotograf Google.
Jeżeli chcesz bym stworzył wirtualną wycieczkę po Twojej firmie zapraszam do kontaktu, sprawdź również atrakcyjny cennik

Dodaj menedżera do strony Google+
Tagi:    

Dodaj komentarz