Rekomendowany fotograf google wirtualny spacer po restauracji Credence

rekomendowany fotograf google

Jeśli chcesz oglądać wirtualny spacer w google maps kliknij w powyższy obrazek

Dobra oferta, profesjonalna obsługa czy dopracowana strona www, to dziś po prostu zbyt mało. Stale trzeba poszukiwać nowych sposobów, by zainteresować potencjalnych klientów i zdobyć ich zaufanie. Na szczęście pojawiają się wciąż nowe sposoby autoprezentacji, dziś na szczególne zainteresowanie zasługuje usługa Google Street View.

Doskonale wie o właściciel restauracji Credens, który z niej skorzystał. Dzięki usłudze Google Street View i zatrudnieniu  specjalisty, którym jest rekomendowany fotograf Google zyskała ona efektowną prezentację. Zatrudniony fotograf zrobił zdjęcia w technologi, która umożliwi stworzenie wirtualnego spaceru po wnętrzu restauracji Credens. Spacer ten wygląda w ten sposób, że wchodząc w usługę widzimy dokładnie najpierw wejście z ulicy a następnie całe wnętrze. W środku pomieszczenia możemy  przybliżać i oddalać obraz, obracać go. W taki sposób widzimy wszystko to, co widzą klienci, którzy fizycznie znajdą się w restauracji.

Ten efektowny i niezwykły spacer prezentuje to miejsce szerszemu gronu odbiorców. Na tym przykładzie widać, że warto skorzystać z oferty Google Street View. Rekomendowany fotograf Google wykonuje cały szereg zdjęć, a następnie poddaje je profesjonalnej obróbce, zgodnej z wymogami stawianymi przez Google. Kolejnym etapem jego pracy jest umieszczenie prezentacji w usłudze Street View, gdzie może ją już później odnaleźć każdy zainteresowany klient. Co w taki sposób zyskała restauracja Credens? Trafiają dziś do niej zarówno mieszkańcy miasta, jak również przyjezdni, którzy najpierw w internecie sprawdzają lokalne restauracje, przed są wizytą w mieście.  Widząc, jak ciepłe i stylowe jest to wnętrze, chętniej sprawdzają, czy takie same odczucia będą mieli na miejscu.

Rekomendowany fotograf Google wykonuje sesje zdjęciową całego wnętrza oraz elewacji budynku, by zamówić usługę wystarczy skontaktować się z fotografem i ustalić dogodny dla obu stron termin sesji.  Później czeka się już jedynie na pozytywne efekty umieszczenia swojej firmy w usłudze, z której korzysta coraz więcej osób. Jak widać na wspomnianej prezentacji, ważny jest czas wykonywania  zdjęć we wnętrzu, by oddać odpowiedni klimat pomieszczeń.

Rekomendowany fotograf google restauracja Credence

Dodaj komentarz